|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color: | White, Red, Blue |
| Type: | Ozone Generator Shoes Dryer |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | 10mg/h ozone generator shoes dryer with ozonator shoe sterilizer |
| Brand | Nanbai |
| Model Number | N333 |
| Voltage | AC110V/220V |
| Power | 50W |
| Ozone Output | 10mg/h |
| Operate Temperature | 50 ºC |
| LCD Timer | 15,25,40,60 Minutes |
| Color | White/Red/Blue |
| Weight | 260g |
| Size | 143*59*205mm |
| Function | Ozone for shoes ordor clean |
| Heat For Shoes Humidy |


| Product Name | 10mg/h Ozone generator Shoes Dryer with LCD Timer Control |
| Per Ctn | 16pcs |
| Product Weight | 260g |
| Product Size | 143*59*205mm |
| Ctn Size | 340*520*390mm |
| G.W. | 10.00kg |
| 20'' Container | 8000pcs/500ctn |