| Customization: | Available |
|---|---|
| Structure: | Portable |
| Usage: | Home, Car, Medical, Engineering |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Voltage | AC110V/220V |
| Power | 13W |
| Outout Voltage | DC12V |
| Ozone | 500mg/h |
| Color | White ,Silver |
| Product Weight | 1070g |
| Product Size | 170*70*240mm |
| Per Carton | 12pcs |
| Carton Weight | 21.00kgs |
| Carton Size | 450*410*620mm |
| 20f Container | 3020pcs/255ctn |


