|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Portable |
| Power Source: | Electric |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model NO. | N512 |
| Input | DC5V/1A |
| Output | DC5V/1A |
| Capacity | 5000mAh |
| Anion density | : 2,000,000pcs/cm3 |
| Ozone density | 20mg/h |


