|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Structure: | Portable |
| Usage: | Home, Industry, Medical, Kitchen, Hotel, Hospital, Restaurant |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Type | Ozone Machine |
| Model Number | N1681 |
| Voltage | 110V/220V |
| Power | 18W |
| Ozone | 500mg/h |
| Color | White, Silver etc. |
| Weight | 920g |
| Size | 170*70*240mm |
| Usage | Home, Kitchen, Hotel, hospital, Restaurant, House etc. |
| Functions | Produce drinking water |
| Air purification | |
| Ozone disinfection | |
| Automatic timed working |



