|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color: | White, Red, Blue |
| Type: | Ozone Generator Shoes Dryer |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | Portable ozone generator boot and shoes dryer/shoe sanitizer |
| Voltage | AC110V/220V |
| Power | 50W |
| Ozone Outout | 10mg/h |
| Operate Tem | 50ºC |
| Color | White ,Red,Blue |


| Product Name | Portable Ozone Generator shoe dryer Shoe Sanitizer |
| Per Ctn | 16pcs |
| Product Weight | 260g |
| Product Size | 143*59*205mm |
| Ctn Size | 340*520*390mm |
| G.W. | 10.00kg |
| 20'' Container | 8000pcs/500ctn |