| Customization: | Available |
|---|---|
| Structure: | Portable |
| Usage: | Home, Industry, Office |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Type | Ozone Air Purifier |
| Model Number | N202C |
| Voltage | AC110V/220V |
| Power | 18W |
| Ozone | 500mg/h |
| Color | White, Silver etc. |
| Weight | 1070g |
| Size | 170*70*240mm |
| Usage | Home, Kitchen, Hotel, hospital, Restaurant, House etc. |
| Functions | Produce drinking water |
| Air purification | |
| Ozone disinfection | |
| Automatic timed working |



