|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Structure: | Plug-in |
| Usage: | Home, Toilet, Office, Kitchen, Wash, Bath-Room |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Type | Mini ozone generator |
| Model Number | N339 |
| Voltage | AC110V/220V |
| Ozone | 100mg/H |
| Timer | 1-90min |
| Color | White, Silver |
| Product Weight | 350g |
| Product Size | 138*73*72mm |
| Per Carton | 40PCS |




