|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Structure: | Portable |
| Usage: | Home, Industry, Car, Engineering |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Brand Name | Air Ionizer |
| Model Number | NB-F |
| Product Size | 65*22.5*22.5mm |
| Input Voltage | DC3V~6V, DC6V~24V, AC100~130V, AC200~240V |
| Output Voltage | DC-3V-4V, DC-4V-5V, DC-3V-7V, DC-3V-7V |
| Anion Density | 2 000 000pcs / 2 500 000pcs / 3 000 000pcs |
| Certification | CQC,TUV,UL,CE |
| Product Usage | Electronic fan |
| Hair Drier | |
| Air Conditioner | |
| Saving Lighting Bulbs | |
| LED Light |