| Customization: | Available |
|---|---|
| Structure: | Portable & Wall Mounted |
| Usage: | Home, Medical, Engineering |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Voltage | AC110V/220V |
| Power | 18W |
| Ozone | 500mg/h |
| Color | Silver,White |

| Product Weight | 920g |
| Product Size | 170*70*240mm |
| Per Carton | 12pcs |
| Carton Weight | 17.00kgs |
| Carton Size | 450*410*620mm |
| 20F Container | 3060pcs/255ctn |
